Dny otevřených dveří

Den otevřených dveří na obou pracovištích bude letos v režii sext, které se 6. 2. 2019 od 15 do 18 hodin těší na Vaši návštěvu. V jednotlivých učebnách budou prezentovány studentské práce Gladiátorských her, studentský film a plno dalších zajímavých věcí. V učebně fyziky v Horních Počernicích budou probíhat fyzikální pokusy v 15:30, 16:30 a 17:30, na detašovaném pracovišti budou fyzikální pokusy prováděny průběžně. Od 16:00 a 17:00 se můžete v Horních Počernicích zúčastnit chemických pokusů v učebně chemie. Na detašovaném pracovišti na Černém Mostě se můžete zúčastnit zajímavých chemických pokusů v laboratoři chemie od 17:00. Seznámíte se s vyučujícími různých předmětů, dozvíte se nejen důležité informace o studiu a o vybavení školy, ale i o různých aktivitách, zahraničních zájezdech, sportovních a vlastivědných kurzech. V 15:00, 16:00 a 17:00 proběhne na obou pracovištích schůzka návštěvníků s vedením školy.

Těšíme se na Vás, naši budoucí studenti.