Mikulášská laťka – prosinec 2015

Mikulášská laťka - prosinec 2015

Dne  4. prosince 2015, jako každý rok, probíhala na škole soutěž ve skoku vysokém, tzn. Mikulášská laťka.

Soutěží zde studenti i studentky všech věkových kategorií (od primy po oktávu), jak z Horních Počernic, tak  z našeho detašovaného pracoviště na Černém Mostě. Letos se zúčastnilo se přes 50 studentů. Někteří z mladších kategorií předčili výškou svého skoku i  starší kamarády.

Atmosféra byla jako vždy – BÁJEČNÁ, plná soutěžního ducha v rámci fair play.

Všichni si odnesli nejen krásné zážitky ze sportovního klání protknutého vánoční atmosférou, ale i malou sladkost. Ti, kteří stáli na stupních vítězů, byli odměněni sladkým Mikulášem a diplomem ve své kategorii.

Děkujeme vedení školy za umožnění této již tradiční sportovní akce a chtěla bych  poděkovat i všem studentům, kteří pomáhali jako realizační tým. Byli jste fajn, těšíme se na příští Mikulášskou a přejeme všem  krásné Vánoce.

Mgr. Anna Jáklová, vyučující TV