Na lyžích a snowboardu v rakouských Alpách prosinec 2015

Lyžařský kurz – kdo by si na něj nepamatoval? Ti, co ho nikdy neabsolvovali, dozajista kouskem srdce litují dodnes. Ti, co ho zažili, na něj určitě nikdy nezapomenou. I nám – studentům kvint A a B – se tato příležitost na celoživotní vzpomínku naskytla. Strávili jsme pět krásných prosluněných dnů v rakouském Tauplitzalmu. Horská chata přímo na svahu, manchester na sjezdovkách, krásné výhledy do údolí osvětleného horským sluncem. Dopoledne a část odpoledne tři týmy neohrožených lyžařů a jeden tým snowboardistů brázdící svahy a večer pak parta kamarádů se sympatickými profesory a instruktory trávící čas u her.
Kdo tohle zažil, ví své. Tak snad už jen popřát, ať si i další ročníky v následujících letech užijí taky tak skvělé „lyžáky! a další školní zájezdy.

Hedvika Nová, kvinta A