Neformální den

Na Apríla, 1. dubna 2019, se ve škole Gymnázium Chodovická uskutečnil Neformální den. Studenti i učitelé mohli přijít do školy, v čem chtěli. Nemuseli jsme si dělat hlavu s tím, v čem se objevíme, ale mohli jsme si na sebe vzít úplně cokoliv.  Někdo si oblékl pouze tepláky a volné tričko, avšak jiní se ráno nepřevlékli ani z pyžama a šli rovnou do školy. Někteří měli na sobě overaly a pár kluků se převléklo za ženy. I profesoři tento den brali „vážně“ a někteří z nich si vzali kostým. Moc jsme se pobavili pozorováním ostatních. O přestávkách hrála z rozhlasu hudba, kterou vybrali naši primáni. Tento nápad se mi velmi líbil, protože jsme všichni měli hned lepší náladu a nemysleli jsme jen na učení a testy. Těchto dnů bychom měli dělat více, protože si myslím, že se tím celá škola stmeluje a často podobná akce přinese spoustu zábavy.

A. Brustmannová, tercie B