INFORMACE PRO STRÁVNÍKY v Chodovické ulici

Rozpis plateb stravného dle věku dítěte:

• dítě 7 let -10 let 27,-Kč/oběd … měsíčně 540,-Kč
  • dítě 11 let -14 let 29,-Kč/oběd … měsíčně 580,-Kč
  • dítě od 15 let 31,-Kč/oběd … měsíčně 620,-Kč

Platba stravného na účet ŠJ (Česká spořitelna):

Číslo účtu ŠJ: 19-244 028 309/0800; pro platbu Vám bude přidělen variabilní symbol, který VŽDY uvádějte při úhradě stravného. Variabilní symbol není rodné číslo.
Platba za stravu musí být provedena nejpozději do 25. dne předcházejícího měsíce.
K přihlášení a odhlášení stravy je nutné zakoupit čip v hodnotě 150,-Kč (vratná záloha). Čip musí strávník nosit, bez čipu není možné oběd vydat ani objednat. Při jeho ztrátě je strávník povinen tuto skutečnost nahlásit v kanceláři ŠJ a musí si zakoupit čip nový.

Přeplatky nad 200,-Kč se vrací 1x za školní rok, vždy v červenci. V případě neuhrazení stravného budete na tuto skutečnost upozorněni, při opakovaném neuhrazení je možno žáka ze stravování vyloučit.

Objednávka stravy (OBĚDY NEJSOU PŘEDEM AUTOMATICKY OBJEDNÁVÁNY):

• Objednávací box ve školní jídelně
  • Online na www.strava.cz – objednávka na následující den pouze do 14,00 hod.; po 14,00 hod. je systémem zasílána zpráva o změnách na vámi zadanou e-mailovou adresu, kterou jste uvedli u přihlášky ke stravování (přístupové údaje Vám přidělí vedoucí ŠJ). INTERNETOVÉ OBJEDNÁVKY NEFUNGUJÍ BĚHEM VÍKENDU, PRÁZDNIN A STÁTNÍCH SVÁTKŮ
  • MIMOŘÁDNĚ lze oběd přihlásit při nástupu po nemoci na týž den pouze
    v kanceláři nebo telefonicky (č.t. 281 925 992) v době od 7.00 – 8.00 hod.
    Prosím, nepoužívejte internetové objednávání ani email.

Kontakt:

Ivan Hannibal – vedoucí školní jídelny
E-mail: hannibal@fzschodovicka.cz
Úřední hodiny: pondělí -pátek 7:00-8:00 hod., 11:30-13:30 hod.

Více informací o stravování na www.fzschodovicka.cz

Nemoc, nepřítomnost:

Pro nemocné dítě je možno si odebrat oběd do přenosných nádob jen 1. den nemoci /v uvedeném čase – viz. níže/.
Podle zákona č. 561/2004 Sb. má žák nárok odebírat si stravu pouze v době pobytu ve škole, v dalších dnech nepřítomnosti není možné odnesení oběda mimo ŠJ. V případě neodhlášení obědů po dobu jeho nepřítomnosti je rodič povinen doplatit oběd do plné hodnoty, tj. včetně režijních nákladů ve výši 15,-Kč.

Harmonogram výdeje obědů:

11:20 hod. výdej do přinesených nádob
11:25 hod. gymnázium
11:40 hod. základní škola
12:10 hod. gymnázium /nejsilnější skupina/
12:35 hod. základní škola
12:50 hod. školní družina
13:15 hod. gymnázium
13:30 hod. základní škola
13:45 hod. výdej do přinesených nádob
13:50 hod. ukončení výdeje

Druhy jídel:

Jídelní lístek je k nahlédnutí na týden dopředu.

Připravujeme dvě hlavní jídla, tj. včetně polévky, teplého a studeného nápoje, příp. zeleninového nebo ovocného salátu a moučníku.

oběd č. 1 je vždy teplý

oběd č. 2 je většinou studený; podáváme obložené sýrové talíře, různé druhy zeleninových,luštěninových, ovocných nebo masových salátů doplněných bílým nebo celozrnným pečivem.