Sběr papíru pro velemloka

V pondělí 11.3. 2019 a v pátek 15.3. 2019 ráno i odpoledne se před vchodem do budovy gymnázia konal plánovaný sběr papíru v rámci našich Gladiátorských her. I přes velmi nízké teploty jsme se nenechaly odradit a přebíraly jsme před školou od lidí sběr, který jsme vždy i zvážily a následně naložily do auta. Žáci z našeho gymnázia, ale i lidé z Počernic nám nasbírali celkem 790 kg papíru, díky kterému jsme získaly 2055 Kč. Tyto peníze jsme o pár dní později odvezly do pražské zoo, kde byli velmi potěšeni, a věnovali je na podporu velemloka čínského. Vystavili nám také pamětní listinu.
Průběh akce jsme si moc užily a děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na přípravě či jakkoliv přispěli.

Aneta Kořenková, Emma Krausová, Denisa Zakopalová, Kateřina Zýková – tercie A