Škola v přírodě září 2015

Zhruba dva týdny po začátku školního roku jsme jeli na školu v přírodě. Jeli jsme obě dvě primy, A i B. Jeli jsme dvěma autobusy, jeden byl velký a druhý byl malý. Škola v přírodě se konala v Příchovicích v hotelu Kořínek. Cesta byla docela dlouhá, a když jsme se dostali do hotelu, rozdělili nás paní profesorky do pokojů. Pokoje byly opravdu krásné. Poté jsme měli chvilku volna na zabydlení a pak už nás čekal oběd. Vytoužený odpolední klid nesměl chybět. Odpoledne jsme šli na první pěší výlet – na rozhlednu Štěpánku. Každý den po snídani následovaly vždy čtyři vyučovací hodiny oddělené zhruba desetiminutové přestávky. Pak oběd, polední klid a túra po Jizerských horách. Ve stejném duchu jsme prožili celých pět dnů. Chtěla bych poděkovat naším třídním profesorkám – paní profesorce Smlsalové a Siegelové, ale samozřejmě i ostatním profesorkám, které s námi prožily tuto skvělou školu v přírodě. Všichni jsme se skvěle poznali a vznikla z nás bezvadná parta.

Autor: studenti prim