2017/2018

Český jazyk
Matematika
Anglický jazyk
Německý jazyk
Biologie
Dějepis
Zeměpis
Tělesná výchova
Výtvarná výchova
Hudební výchova

Český jazyk

Olympiáda z českého jazyka

Školní kolo – Horní Počernice
1. kategorie
1. místo – Stejskalová Marie Anna (3.B)
2. místo – Dlabačová Hana (3.B)
3. místo – Jabůrková Justýna (3.B)
2. kategorie
1. místo – Bruothová Johanka (7.A)
2. místo – Nová Hedvika (7.A)
3. místo – Volencová Eliška (5.A)

Školní kolo – Černý Most
1. kategorie
1. místo – Svatoňová Tereza (4.B)
2. místo – Soukupová Kateřina (4.B)
3. místo – Dengová Sarah (4.B)

2. kategorie
1.-2.  místo – Dvořáková Karolína (5.B)
1.-2.  místo – Suchánková Václava (5.B)
3. místo – Řeháková Karolína (7.B)

Olympiáda z českého jazyka – obvodní kolo

1. kategorie
6.-7. místo – Svatoňová Tereza (4.B)
8. místo – Stejskalová Marie Anna (3.B)

2. kategorie
2. místo – Bruothová Johana (7.A)

Olympiáda z českého jazyka – krajské kolo

2. kategorie
16. místo – Bruothová Johana (7.A)

Počernický trubadúr

1.kategorie
1. místo – Martina Halászová (2.A)
2. místo – Eliška Kotalová (1.A)
3. místo – Jan Horák (1.A)

2.kategorie
1. místo – Lucie Grulichová (3.B)
2. místo – Jan Klouček (3.A)
3. místo – Marie Stejskalová (3.B)

3.kategorie
1. místo – Kateřina Kolrosová (7.A)
2. místo – Alexandra Reljić (6.A)
2. místo – Eliška Volencová (5.A)
2. místo – Alena Cieplá (5.A)

Recitační soutěž – školní kolo – Černý Most

1.kategorie
1. místo – neuděleno
2. místo – Škvarová Klára (2.B)
3. místo – Jelinek David (1.B)

2.kategorie
1. místo – Šenkýř Vojtěch (4.B)
2. místo – neuděleno
3. místo – neuděleno

3.kategorie
1. místo – Števulová Kateřina (5.B)
2. místo – Hotový Ondřej (5.B)
3. místo – Novotná Bára (5.B)

Pražské poetické setkání

3.kategorie
3. místo (Čestné uznání ) – Halászová Martina (2.A)

4.kategorie
Čestné uznání s postupem do krajského kola – Grulichová Lucie (3.B)

Pražský kalich 2018

Obvodní kolo recitační přehlídky Wolkrův Prostějov
Postup do krajského kola – Kolrosová Kateřina (7.A), Rejlićová Alexandra (6.A)

Čtvrtlístek 2018

Regionální kolo soutěžní přehlídky mladých recitátorů

Kategorie Poezie a próza
3. místo – Cieplá Alena (5.A)

Středoškolský časopis

Nejinspirativnější středoškolský časopis roku 2017

Časopis Kompot (HP) – finalista soutěže

Školní časopis roku 2018

Časopis Detašák (ČM) – 3. místo v kategorii ZŠ-2. stupeň a SŠ
Časopis Kompot (HP) – Zvláštní cena poroty v kategorii ZŠ-2. stupeň a SŠ

Čapkoviny aneb Žijeme s knihou

(téma: Robot a cit) – celorepubliková literární soutěž, kategorie 2. stupeň ŽS a prima až kvarta víceletých gymnázií

Hýbner Tadeáš (1.A) – Zvláštní ocenění za originalitu

Matematika

Jáma lvová

1. kolo – mladší kategorie – celorepubliková korespondenční soutěž M-Inf

9.-10. místo – Přinda Tomáš (1.A)
12.-13. místo – Přindová Natálie (1.A)
27. místo – Švancara David (1.A)

MaSo – podzimní kolo

41. místo ze 110 týmů z celé ČR – Watson-Jones Petr (4.A), Knobloch Tomáš (3.A), Prokopová Eliška (3.A), Uhlíř Matěj (2.A)

Náboj – senioři

71.-79. místo ze 139 týmů z celé ČR – Bárta Daniel (7.a), Kotrba Jakub (7.A), Popelka Patrik (8.A), Šírek František (8.A), Zadák Lukáš (8.A)

Matematická olympiáda

Kategorie Z6 – postup do obvodního kola:
Přinda Tomáš 1.A
Přindová Natálie 1.A
Sykač Ondřej 1.A
Miladinovič Marek 1.A

Kategorie A – Krajské kolo:
34.-39. místo Bárta Daniel 7.A

Pythaoriáda – okresní kolo Prahy 9

Kategorie 6. ročník:
9.-11. místo Vojtěch Urban
12.-18. místo Martina Cihleková
12.-18. místo Matěj Havlík
12.-18. místo Jakub Páral
22.-24. místo Kristýna Dotlačilová
25.-30. místo Ella Prunerová

Kategorie 7. ročník:
1.-3. místo Matěj Uhlíř
25.-28. místo Emma Krausová

Kategorie 8. ročník:
3.-4. místo Ondřej Bubeníček
5. místo Tomáš Knobloch
7. místo Gabriela Bohatová
9.-10. místo Barbora Pěkná

Pythagoriáda – úspěšní řešitelé – postup do obvodního kola

Matematický Klokan

Kategorie Benjamín

Kategorie Kadet

Kategorie Junior

Kategorie Student

Anglický jazyk

Olympiáda v anglickém jazyce

Kategorie I.B – školní kolo
1.místo Pokorná Natálie (2.A)
2.Skála Hubert (2.B)
3.Halászová Martina (2.A)

Kategorie I.B – okresní kolo
1. místo – Pokorná Natálie (2.B)

Kategorie II.B – školní kolo
1.místo – Jana Kokešová (4. A)
2.místo – Sarah Dengová (4.B)
3.místo – Anna Marie Stejskalová (3. A)
3.místo – Jan Jůza (3.B)

Kategorie II.B – okresní kolo
4. místo – Jana Kokešová (4. A)

Kategorie III.A – školní kolo
1. místo – Ondřej Matějka (6. A)
2. místo – Alexandra Nikolič (6. A)
3. místo – Martin Pořízek (7. A)

Kategorie III.A – okresní kolo
1. místo – Ondřej Matějka (6. A)
5.-6. místo – Alexandra Nikolič (6. A)

Kategorie III.A – krajské kolo
5.místo – Ondřej Matějka (6.A)

Německý jazyk

Olympiáda v německém jazyce

Školní kolo – HP

Kategorie II.B
1.místo – Stejskalová Anna Marie (3.B)

Kategorie III.A
1.místo – Nová Hedvika (7.A)
2.místo – Stejskal Michael (6.A)
3.místo – Hrbková Natálie (7.A)

Obvodní kolo

Kategorie II.B
1. místo – Stejskalová Anna Marie (3.B)

Kategorie III.A
4.-5. místo – Nová Hedvika (7.A), Boxan David (6.B)

Krajské kolo

Kategorie II.B
2. místo – Stejskalová Anna Marie (3.B)

Biologie

Biologická olympiáda

Školní kolo

Kategorie A
1. místo – Bruothová Johana (7.A)

Kategorie C
1. místo – Stejskalová Anna Marie (3.B)
2. místo – Jabůrková Justýna (3.B)

Kategorie D
1. místo – Hlaváčková Marie (1.B)
2. místo – Škvarová Klára (2.B)

Obvodní kolo

Kategorie C
9. místo – Stejskalová Marie Anna (3.B)

Kategorie D
10. místo – Hlaváčková Marie (2.B)

Krajské kolo

Kategorie A
17. místo – Bruothová Johana (7.A)

Přírodovědný klokan

Kategorie Kadet
1.Rakús Filip (3.A)
2.Knobloch Tomáš (3.A)
3.Krišková Anna (3.A)

Kategorie Junior
1.Brejcha Rudolf (5.B)
2.Houdek Ondřej (5.B)
3.Stejskal Michael (6.A)

Dějepis

Dějepisná olympiáda – školní kolo

  1. místo – Bubeníček Ondřej (3.B)
  2. místo – Němečková Eliška (4.A)
  3. místo – Čipera Matěj (4.A)

Dějepisná olympiáda – okresní kolo

1. místo – Bubeníček Ondřej (3.B)

Dějepisná olympiáda – krajské kolo

6. místo – Bubeníček Ondřej (3.B)

Dějepisná soutěž gymnázií

27. místo – Kukolová Kateřina (7.B), Pecák Šimon (7.B), Vítek David (7.B)

Zeměpis

Pražský globus

Školní kolo

Kategorie A
1. místo – Král Dalimil (1.B)
2. místo – Šulcová Andrea (1.B)
3. místo – Prunerová Ella (1.B)
Kategorie B
1. místo – Ficencová Julie (4.B)
Kategorie C
1. místo – Caldr Dan (6.B)
2. místo – Novotný
3. místo – Miller Petr (7.A)

Celopražské kolo

Kategorie A
44. místo – Král Dalimil (1.B)

Kategorie B
26. místo – Ficencová Julie (4.B)

Zeměpisná olympiáda

Kategorie A – školní kolo
1. místo – Panenka Petr (1.A)
2. místo – Král Dalimil (1.B)
3. místo – Šulcová Andrea (1.B)

Kategorie A – obvodní kolo
1. místo – Panenka Petr (1. A)
5. místo – Král Dalimil (1.B)

Kategorie A – krajské kolo
6. místo – Panenka Petr (1. A)

Kategorie B – školní kolo
1. místo – Majerová Markéta (2.B)

Kategorie C – školní kolo
1. místo – Svatoňová Tereza (4.B)
2. místo – Čipera Matěj (4.A)
3. místo – Pospíšilová Denisa (4.B)

Kategorie C – obvodní kolo
9. místo – Svatoňová Tereza (4.B)

Kategorie D – školní kolo
1. místo – Boxan David (6.B)
2. místo – Miller Petr (7.A)
3. místo – Caldr Dan (6.B)

Tělesná výchova

Přespolní běh

Obvodní kolo

Mladší žáci
2.místo – Kabát Martin (2.A)
Starší žáci
1.místo – Velička Jiří (4.B)

Studentský štafetový maraton

17. místo – tým Gymnázia, Praha 9, Chodovická 2250

Mikulášská laťka

Chlapci prima – tercie
1. místo – Sečkař Marek (2.A)
2. místo – Liška Tomáš (2.A)
3. místo – Krejčíř Jakub (3.B)
Chlapci kvarta – oktáva
1. místo – Kousal Dan (5.A)
2. místo – Švejda Pavel (5.A)
3. místo – Novák Ondřej (4.A)
Dívky prima – kvarta
1. místo – Altschmiedová Eliška (4.A)
2. místo – Pokorná Magdalena (1.A)
3. místo – Bláhová Michaela (3.B)

Pražská středoškolská florbalová liga

2. místo – Kohout Petr (8.A), Grulich David (8.A), Zadák Lukáš (8.A), Popelka Patrik (8.A), Mrzena Erik (8.B), Mikuš Ondřej (8.B), Dvořák Tomáš (8.B), Kolář Jan (7.A), Bárta Daniel (7.A), Podracký Martin (7.A), Trnka Filip (6.A), Koudelka David (5.A), Čáslavský Martin (5.B), Šimr Jan (5.B)

Pohár rozhlasu

Sportovní liga základních škol o Pohár ministra školství 2017/2018

1. místo – Klouček Jan (3.A), Nepraš Štěpán (3.A), Krejčíř Jakub (3.B), Uma Jan (3.B), Zábal Radek (3.B), Novák Ondřej (4.A), Sál Michal (4.A), Watson-Jones Petr (4.A), Šenkýř Vojtěch (4.B), Velička Jiří (4.B)

Výtvarná výchova

Výtvarná soutěž „Tenkrát na Západě aneb Jak jsem se octnul ve westernu“

III. Kategorie

1.místo – Švancara David (1.A)

Výtvarná vánoční soutěž MČ Praha 20

Kategorie 2. stupeň ZŠ

1. místo – Přindová Natálie (1.A)
3. místo – Halászová Martina (2.A)

Hudební výchova

Jarní petrklíč

Kategorie starší instrumentalisté
Bronzová stuha – Nepraš Štěpán (3. A)

Kategorie komorních sborů/souborů
Uznání poroty – pěvecký soubor Příchod (žákyně 1.A – Masopustová Lucie, Chvalová Markéta, Hrušková Darja, Jiráková Zuzana)