Co dělá třída o hodině tělocviku, když nemůže na školní hřiště?

V pátek 20. 5. 2022 nám /dívkám sekundy A/ paní profesorka Štěpánková ukázala, že pokud se nemůže na školní hřiště, nemusí to nutně znamenat, že se přesuneme do tělocvičny. Byla by veliká škoda, kdybychom nevyužily tak krásný slunečný den a nezašly ven.

Proto jsme  opustily prostory školy a zamířily jsme na veřejné hřiště Jívanská/ u zastávky autobusu 223, 204, 224/ .

Na cvičících strojích jsme si podle návodů pěkně protáhly svaly – možná jste již někdy toto místo navštívili, a proto víte přesně, které stroje mám na mysli.

Cvičily jsme ve dvojicích a prošly všechna stanoviště. Bylo to náročné, ale  poctivě jsme cvičily všechny, protože jsme měly  spoustu diváků z řad veřejnosti, která sledovala naše počínání.

Na trávě jsme zopakovaly některé prvky jógy. Na závěr jsme zařadily hru Stopzem, která se podobá Slepé bábě.

Hodina tělocviku se vydařila, všechny jsme si ji užily a každá chvíle venku se počítá.

Eva Osičková, 2.A