Gender swap day

První únorový den se u nás ve škole nesl v duchu změny a zábavy. Na instagramovém profilu naší školy se uskutečnila anketa, ve které si studenti mohli odhlasovat, jaký tematický den by si přáli. Dříve se u nás odehrály speciální dny jako například No Backpack Day, teplákový den a další, nyní však jednoznačně vyhrál Gender Swap Day.

Dívky si oblékly pánské obleky s kravatami nebo méně formální oversized mikiny, kalhoty a svůj outfit často doplnily namalovaným knírem. Největší změna ovšem nastala u chlapců, kteří odvážně vynesli šaty, minisukně a krátká trička v pestrých barvách. Během dne se také mnozí z nich potýkali s problémem chůze v podpatcích.

Každý svou kreativitou a odvážností pobavil, všichni jsme si užili oživení běžného školního dne a už se těšíme na další netradiční den.

Martina Bendová, 8.A