Neformální den

Další tematický den je právě za námi. Ve středu z našich učeben sršelo pohodlí a my mohli z postele zamířit rovnou do lavic. A to všechno v rámci Neformálního dne, který si studenti vybrali v anketě na našem školním instagramovém profilu.

Všichni se s radostí zapojili, a to jak studenti, tak i profesoři. Tepláky, teplé mikiny i župany tvořily hlavní prvek středečního outfitu a mnoho studentů by tento den rádo mělo častěji. Jednotlivé třídy se opět mohly zapojit do soutěže o nejlepší fotografii a my už netrpělivě čekáme na výsledky.

S tematickými dny ovšem nepolevujeme a už 21. března se chystáme na vynesení dvou různých ponožek, čímž v rámci Ponožkového dne chceme vyjádřit podporu lidem s Downovým syndromem. Downův syndrom je celoživotní zdravotní postižení způsobené ztrojením 21. chromozomu. Chromozomy svým tvarem připomínají ponožky, a tak se staly symbolem tohoto dne.

Martina Bendová, 8.A