StreTech 2023

Ve středu 7. 6. 2023 jsme se zúčastnily konference StreTech 2023, kterou ČVUT v Praze pořádá ve spolupráci se středními školami již 15. rokem. Cílem konference StreTech je podporovat tvůrčí aktivní středoškoláky a umožnit jim setkání a prezentaci svých prací na půdě univerzity ČVUT. Seznámit se také s prací kolegů a kolegyň, představit a prodiskutovat svá řešení. Vyskytují se zde témata z technických, humanitních, uměleckých či přírodovědných oborů.

My jsme za naši školu prezentovaly projektem z Gladiátorských hry na téma Psychické poruchy osobnosti. Zařadily jsme se tak mezi téměř 200 stánků a zpestřily jsme svým tématem repertoár, jelikož většina projektů byla z fyzikální či technické oblasti.

Akci může navštívit kdokoliv z veřejnosti a také přihlásit se může jakýkoliv projekt. Účast na této akci nás velmi obohatila, získaly jsme nové znalosti a zkušenosti s komunikací a prezentací naší práce a neodešly jsme ani bez reklamních předmětů ČVUT.

Julie Čechová, Jitka Keřková, Anežka Nová a Adéla Poláková, kvinta A