Český jazyk
Matematika
Anglický jazyk
Německý jazyk
Biologie
Dějepis
Zeměpis
Český jazyk
Obvodní kolo olympiády z českého jazyka
I. kategorie (celkem 46 soutěžících)
1. místo – Volencová Eliška – 25. místo v krajském kole
6.-8. místo – Dvořáková Karolina
II. kategorie (celkem 17 soutěžících)
4. místo – Bruothová Johanka
5.-11. místo – Junová Kristýna
Školní kolo olympiády z českého jazyka
I. kategorie | II. kategorie |
1. Miškocová Petra | 1.– 3. Bruothová Johana |
2. Dvořáková Karolina | 1.– 3. Junová Kristýna |
3. Volencová Eliška | 1.– 3. Zadák Lukáš |
Pražský kalich 2017
postupující do obvodního kola:
Alexandra Reljičová (5.A)
Kateřina Kolrosová (6.A)
Pražské poetické setkání 2017
I. kategorie:
1. místo – A. Kyselová (1.B) – postupuje do obvodního kola
2. místo – J. Šmatlák (1.B)
3. místo – D. Pilc (1.B)
II. kategorie:
1. místo – neuděleno
2. místo – M. Vondrová (3.B)
3. místo – K. Dvořáková (4.B)
III. kategorie – postupující do obvodního kola:
Marek Sečkař (1.A)
Šárka Dvořáková (2.A)
Lucie Grulichová (2.B)
IV. kategorie – postupující do obvodního kola:
Bára Šašková (3.A) – postup do městského kola
Alena Cieplá (4.A) – postup do městského kola
Eliška Volencová (4.A) – čestné uznání
Matematika
Matematická soutěž týmů na MFF UK MaSo
15. místo (ze 114) – Tým Knobloch 2A, P.Watson Jones 3A, Pavlát 3B, Šimr 4B
Matematická olympiáda – obvodní kolo
11. místo – J. Pavlát
kategorie B
12.-14. místo – Daniel Bárta (6.A)
Okresní kolo Pythagoriády
Kategorie 6. ročník
1. místo – Matěj Uhlíř
3.-5. místo – Denisa Zakopalová
23.-28. – Alice Krýzová
29.-33. – Kateřina Zýková
Kategorie 7. ročník
1. místo – Tomáš Knobloch
Kategorie 8. ročník
7.-10. místo – Petr Watson Jones
12. místo – Filip Šlemr
13. – Jakub Watson Jones
14.-16. – Matěj Čipera
Školní kolo Pythagoriády – Úspěšní řešitelé
1. ročník
14 bodů: Matěj Uhlíř (1.A), Denisa Zakopalová (1.A), Kateřina Zýková (1.A)
13 bodů: Alice Krýzová (1.A)
12 bodů: Veronika Hroudová (1.B), Aneta Kořenková (1.A), Emma Krausová (1.A),
Magdalena Procházková (1.A), Matěj Šimůnek (1.A), Vojtěch Šrámek (1.A)
11 bodů: Lenka Formandlová (1.B), Sophia Hutchinsonová (1.B), Alena Kyselá (1.B),
Kateřina Pastrnková (1.B), Dušan Pirc (1.B), Sára Svobodová (1.A)
10 bodů: Kateřina Bechyňská, 1.A
Tomáš Liška, 1.A
2. ročník
11 bodů: Tomáš Knobloch, 2A
3. ročník
12 bodů: Matěj Čipera (3.A)
10 bodů: David Šlemr (3.A), Petr Watson Jones (3.A), Jakub Watson Jones (3.A)
Anglický jazyk
Anglický jazyk – okresní kolo Prahy 9
Kategorie I.B
3. místo – Jan Jůza
Kategorie II.B
2.-3. místo – Karolína Dvořáková
Kategorie III.B
6.-8. místo – Adam Hackländer
Anglický jazyk – školní kolo
I. kategorie (primy, sekundy)
1. | Jan Jůza | 2.A |
2. | Tomáš Knobloch | 2.A |
3. | Marie Anna Stejskalová | 2.B |
II. kategorie
1. | Dvořáková Karolína | 4.B |
2. | Musilová Sára | 4.B |
3. | Denghová Sarah | 3.B |
III. A kategorie
1. | Adam Hacklander | 7.A |
2. | Filip Chládek | 7.A |
3. | František Šírek | 7.A |
Německý jazyk
Němčinář roku 2016 – celostátní soutěž
17. místo Dominik Šimek (6.B)
z celkového počtu 2943 účastníků
Biologie
Biologická olypiáda – obvodní kolo
Kategorie C
6. místo – Zervanová Rozálie (4.A)
Kategorie D (2.A,B Mgr. Plevová)
10. míso – Jabůrková Justýna (2.B)
Biologická olypiáda – školní kolo
Kategorie B (kvinta, sexta):
1. místo – J. Bruothová (6.A) – Navržena na postup do krajského kola.
2. místo – V. Kousalová (6.A) – Navržena na postup do krajského kola.
3. místo – M. Stejskal (5.A)
4. místo – M. Mašín (5.A)
5. místo – D. Kalenda (5.B)
Kategorie D (2.A,B Mgr. Plevová):
1. míso Jabůrková Justýna (2.B) – Navržena na postup do krajského kola.
Kategorie C (3.A,4.A PaedDr. Přečková):
1. místo Zervanová Rozálie (4.B) – Navržena na postup do krajského kola.
Přírodovědný Klokan
kategorie junior
jméno | body | pořadí |
Smítka Michal | 83 | 1. |
Šikola Marek | 71 | 2. |
Stejskal Michael | 70 | 3. |
kategorie kadet
Pavlát Josef (3.B) | 89 | 1. |
Pelantová Julie (3.A) | 79 | 2. |
Houžvička Matěj (3.A) | 75 | 3. |
Dějepis
Olympiáda z dějepisu
Pořadí | Jméno | Třída | Body | Úspěšnost |
1. | Pavlát Josef | 3.B | 46 | 76,7% |
2.-4. | David Koudelka | 4.A | 45 | 75,0% |
2.-4. | Eliška Volencová | 4.A | 45 | 75,0% |
2.-4. | Rozálie Zervanová | 4.A | 45 | 75,0% |
5. | Alena Cieplá | 4.A | 44 | 73,3% |
Zeměpis
Zeměpisná olympiáda – okresní kolo Prahy 9
Kategorie A
10. místo – Jan Vokurka
15. místo – Matěj Šimůnek
Kategorie C
15. místo – Karel Červenka
17. místo – Ondřej Novák
Kategorie D
10. místo – Jan Svoboda
12. místo – Dan Caldr
Zeměpisná olympiáda – školní kolo
Kategorie A (celkem 60 bodů)
1. | Vokurka Jan, 1. A | 35,5 b |
2. | Šimůnek Matěj, 1. A | 35 b |
3. | Hroudová Veronika, 1. B | 34,5 b |
Kategorie C (celkem 80 bodů)
1. | Červenka Karel, 3. A | 41,5 b |
2. | Novák Ondřej, 3. A | 38,5 b |
3. | Hruška Kryštof, 3. A | 28,5 b |
Kategorie D (celkem 74 bodů)
1. | Svoboda Jan, 8. A | 47,5 b |
2. | Caldr D., 5. B | 35,5 b |
3. | Novotný Šimon, 5. B | 23 b |