Český jazyk
Matematika
Anglický jazyk
Německý jazyk
Biologie
Dějepis
Zeměpis
Tělesná výchova
Výtvarná výchova
Hudební výchova
Český jazyk
Olympiáda z českého jazyka
Školní kolo – Horní Počernice
1. kategorie
1. místo – Stejskalová Marie Anna (3.B)
2. místo – Dlabačová Hana (3.B)
3. místo – Jabůrková Justýna (3.B)
2. kategorie
1. místo – Bruothová Johanka (7.A)
2. místo – Nová Hedvika (7.A)
3. místo – Volencová Eliška (5.A)
Školní kolo – Černý Most
1. kategorie
1. místo – Svatoňová Tereza (4.B)
2. místo – Soukupová Kateřina (4.B)
3. místo – Dengová Sarah (4.B)
2. kategorie
1.-2. místo – Dvořáková Karolína (5.B)
1.-2. místo – Suchánková Václava (5.B)
3. místo – Řeháková Karolína (7.B)
Olympiáda z českého jazyka – obvodní kolo
1. kategorie
6.-7. místo – Svatoňová Tereza (4.B)
8. místo – Stejskalová Marie Anna (3.B)
2. kategorie
2. místo – Bruothová Johana (7.A)
Olympiáda z českého jazyka – krajské kolo
2. kategorie
16. místo – Bruothová Johana (7.A)
Počernický trubadúr
1.kategorie
1. místo – Martina Halászová (2.A)
2. místo – Eliška Kotalová (1.A)
3. místo – Jan Horák (1.A)
2.kategorie
1. místo – Lucie Grulichová (3.B)
2. místo – Jan Klouček (3.A)
3. místo – Marie Stejskalová (3.B)
3.kategorie
1. místo – Kateřina Kolrosová (7.A)
2. místo – Alexandra Reljić (6.A)
2. místo – Eliška Volencová (5.A)
2. místo – Alena Cieplá (5.A)
Recitační soutěž – školní kolo – Černý Most
1.kategorie
1. místo – neuděleno
2. místo – Škvarová Klára (2.B)
3. místo – Jelinek David (1.B)
2.kategorie
1. místo – Šenkýř Vojtěch (4.B)
2. místo – neuděleno
3. místo – neuděleno
3.kategorie
1. místo – Števulová Kateřina (5.B)
2. místo – Hotový Ondřej (5.B)
3. místo – Novotná Bára (5.B)
Pražské poetické setkání
3.kategorie
3. místo (Čestné uznání ) – Halászová Martina (2.A)
4.kategorie
Čestné uznání s postupem do krajského kola – Grulichová Lucie (3.B)
Pražský kalich 2018
Obvodní kolo recitační přehlídky Wolkrův Prostějov
Postup do krajského kola – Kolrosová Kateřina (7.A), Rejlićová Alexandra (6.A)
Čtvrtlístek 2018
Regionální kolo soutěžní přehlídky mladých recitátorů
Kategorie Poezie a próza
3. místo – Cieplá Alena (5.A)
Středoškolský časopis
Nejinspirativnější středoškolský časopis roku 2017
Časopis Kompot (HP) – finalista soutěže
Školní časopis roku 2018
Časopis Detašák (ČM) – 3. místo v kategorii ZŠ-2. stupeň a SŠ
Časopis Kompot (HP) – Zvláštní cena poroty v kategorii ZŠ-2. stupeň a SŠ
Čapkoviny aneb Žijeme s knihou
(téma: Robot a cit) – celorepubliková literární soutěž, kategorie 2. stupeň ŽS a prima až kvarta víceletých gymnázií
Hýbner Tadeáš (1.A) – Zvláštní ocenění za originalitu
Matematika
Jáma lvová
1. kolo – mladší kategorie – celorepubliková korespondenční soutěž M-Inf
9.-10. místo – Přinda Tomáš (1.A)
12.-13. místo – Přindová Natálie (1.A)
27. místo – Švancara David (1.A)
MaSo – podzimní kolo
41. místo ze 110 týmů z celé ČR – Watson-Jones Petr (4.A), Knobloch Tomáš (3.A), Prokopová Eliška (3.A), Uhlíř Matěj (2.A)
Náboj – senioři
71.-79. místo ze 139 týmů z celé ČR – Bárta Daniel (7.a), Kotrba Jakub (7.A), Popelka Patrik (8.A), Šírek František (8.A), Zadák Lukáš (8.A)
Matematická olympiáda
Kategorie Z6 – postup do obvodního kola:
Přinda Tomáš 1.A
Přindová Natálie 1.A
Sykač Ondřej 1.A
Miladinovič Marek 1.A
Kategorie A – Krajské kolo:
34.-39. místo Bárta Daniel 7.A
Pythaoriáda – okresní kolo Prahy 9
Kategorie 6. ročník:
9.-11. místo Vojtěch Urban
12.-18. místo Martina Cihleková
12.-18. místo Matěj Havlík
12.-18. místo Jakub Páral
22.-24. místo Kristýna Dotlačilová
25.-30. místo Ella Prunerová
Kategorie 7. ročník:
1.-3. místo Matěj Uhlíř
25.-28. místo Emma Krausová
Kategorie 8. ročník:
3.-4. místo Ondřej Bubeníček
5. místo Tomáš Knobloch
7. místo Gabriela Bohatová
9.-10. místo Barbora Pěkná
Pythagoriáda – úspěšní řešitelé – postup do obvodního kola
Matematický Klokan
Kategorie Benjamín
Kategorie Kadet
Kategorie Junior
Kategorie Student
Anglický jazyk
Olympiáda v anglickém jazyce
Kategorie I.B – školní kolo
1.místo Pokorná Natálie (2.A)
2.Skála Hubert (2.B)
3.Halászová Martina (2.A)
Kategorie I.B – okresní kolo
1. místo – Pokorná Natálie (2.B)
Kategorie II.B – školní kolo
1.místo – Jana Kokešová (4. A)
2.místo – Sarah Dengová (4.B)
3.místo – Anna Marie Stejskalová (3. A)
3.místo – Jan Jůza (3.B)
Kategorie II.B – okresní kolo
4. místo – Jana Kokešová (4. A)
Kategorie III.A – školní kolo
1. místo – Ondřej Matějka (6. A)
2. místo – Alexandra Nikolič (6. A)
3. místo – Martin Pořízek (7. A)
Kategorie III.A – okresní kolo
1. místo – Ondřej Matějka (6. A)
5.-6. místo – Alexandra Nikolič (6. A)
Kategorie III.A – krajské kolo
5.místo – Ondřej Matějka (6.A)
Německý jazyk
Olympiáda v německém jazyce
Školní kolo – HP
Kategorie II.B
1.místo – Stejskalová Anna Marie (3.B)
Kategorie III.A
1.místo – Nová Hedvika (7.A)
2.místo – Stejskal Michael (6.A)
3.místo – Hrbková Natálie (7.A)
Obvodní kolo
Kategorie II.B
1. místo – Stejskalová Anna Marie (3.B)
Kategorie III.A
4.-5. místo – Nová Hedvika (7.A), Boxan David (6.B)
Krajské kolo
Kategorie II.B
2. místo – Stejskalová Anna Marie (3.B)
Biologie
Biologická olympiáda
Školní kolo
Kategorie A
1. místo – Bruothová Johana (7.A)
Kategorie C
1. místo – Stejskalová Anna Marie (3.B)
2. místo – Jabůrková Justýna (3.B)
Kategorie D
1. místo – Hlaváčková Marie (1.B)
2. místo – Škvarová Klára (2.B)
Obvodní kolo
Kategorie C
9. místo – Stejskalová Marie Anna (3.B)
Kategorie D
10. místo – Hlaváčková Marie (2.B)
Krajské kolo
Kategorie A
17. místo – Bruothová Johana (7.A)
Přírodovědný klokan
Kategorie Kadet
1.Rakús Filip (3.A)
2.Knobloch Tomáš (3.A)
3.Krišková Anna (3.A)
Kategorie Junior
1.Brejcha Rudolf (5.B)
2.Houdek Ondřej (5.B)
3.Stejskal Michael (6.A)
Dějepis
Dějepisná olympiáda – školní kolo
- místo – Bubeníček Ondřej (3.B)
- místo – Němečková Eliška (4.A)
- místo – Čipera Matěj (4.A)
Dějepisná olympiáda – okresní kolo
1. místo – Bubeníček Ondřej (3.B)
Dějepisná olympiáda – krajské kolo
6. místo – Bubeníček Ondřej (3.B)
Dějepisná soutěž gymnázií
27. místo – Kukolová Kateřina (7.B), Pecák Šimon (7.B), Vítek David (7.B)
Zeměpis
Pražský globus
Školní kolo
Kategorie A
1. místo – Král Dalimil (1.B)
2. místo – Šulcová Andrea (1.B)
3. místo – Prunerová Ella (1.B)
Kategorie B
1. místo – Ficencová Julie (4.B)
Kategorie C
1. místo – Caldr Dan (6.B)
2. místo – Novotný
3. místo – Miller Petr (7.A)
Celopražské kolo
Kategorie A
44. místo – Král Dalimil (1.B)
Kategorie B
26. místo – Ficencová Julie (4.B)
Zeměpisná olympiáda
Kategorie A – školní kolo
1. místo – Panenka Petr (1.A)
2. místo – Král Dalimil (1.B)
3. místo – Šulcová Andrea (1.B)
Kategorie A – obvodní kolo
1. místo – Panenka Petr (1. A)
5. místo – Král Dalimil (1.B)
Kategorie A – krajské kolo
6. místo – Panenka Petr (1. A)
Kategorie B – školní kolo
1. místo – Majerová Markéta (2.B)
Kategorie C – školní kolo
1. místo – Svatoňová Tereza (4.B)
2. místo – Čipera Matěj (4.A)
3. místo – Pospíšilová Denisa (4.B)
Kategorie C – obvodní kolo
9. místo – Svatoňová Tereza (4.B)
Kategorie D – školní kolo
1. místo – Boxan David (6.B)
2. místo – Miller Petr (7.A)
3. místo – Caldr Dan (6.B)
Tělesná výchova
Přespolní běh
Obvodní kolo
Mladší žáci
2.místo – Kabát Martin (2.A)
Starší žáci
1.místo – Velička Jiří (4.B)
Studentský štafetový maraton
17. místo – tým Gymnázia, Praha 9, Chodovická 2250
Mikulášská laťka
Chlapci prima – tercie
1. místo – Sečkař Marek (2.A)
2. místo – Liška Tomáš (2.A)
3. místo – Krejčíř Jakub (3.B)
Chlapci kvarta – oktáva
1. místo – Kousal Dan (5.A)
2. místo – Švejda Pavel (5.A)
3. místo – Novák Ondřej (4.A)
Dívky prima – kvarta
1. místo – Altschmiedová Eliška (4.A)
2. místo – Pokorná Magdalena (1.A)
3. místo – Bláhová Michaela (3.B)
Pražská středoškolská florbalová liga
2. místo – Kohout Petr (8.A), Grulich David (8.A), Zadák Lukáš (8.A), Popelka Patrik (8.A), Mrzena Erik (8.B), Mikuš Ondřej (8.B), Dvořák Tomáš (8.B), Kolář Jan (7.A), Bárta Daniel (7.A), Podracký Martin (7.A), Trnka Filip (6.A), Koudelka David (5.A), Čáslavský Martin (5.B), Šimr Jan (5.B)
Pohár rozhlasu
Sportovní liga základních škol o Pohár ministra školství 2017/2018
1. místo – Klouček Jan (3.A), Nepraš Štěpán (3.A), Krejčíř Jakub (3.B), Uma Jan (3.B), Zábal Radek (3.B), Novák Ondřej (4.A), Sál Michal (4.A), Watson-Jones Petr (4.A), Šenkýř Vojtěch (4.B), Velička Jiří (4.B)
Výtvarná výchova
Výtvarná soutěž „Tenkrát na Západě aneb Jak jsem se octnul ve westernu“
III. Kategorie
1.místo – Švancara David (1.A)
Výtvarná vánoční soutěž MČ Praha 20
Kategorie 2. stupeň ZŠ
1. místo – Přindová Natálie (1.A)
3. místo – Halászová Martina (2.A)
Hudební výchova
Jarní petrklíč
Kategorie starší instrumentalisté
Bronzová stuha – Nepraš Štěpán (3. A)
Kategorie komorních sborů/souborů
Uznání poroty – pěvecký soubor Příchod (žákyně 1.A – Masopustová Lucie, Chvalová Markéta, Hrušková Darja, Jiráková Zuzana)