Výsledky soutěží a olympiád – školní rok 2019-2020
Ve školním roce 2019-2020 velká část předmětových soutěží a olympiád neproběhla ve standardním režimu s ohledem na pandemii Covid-19 a plošné uzavření škol od 11. 3. 2020 na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. U řady soutěží tudíž vyšší postupová kola byla zrušena, popř. přesunuta do dalšího školního roku, v několika případech vyšší kola proběhla online formou.
ANGLICKÝ JAZYK
Olympiáda v anglickém jazyce – kategorie I.B – okresní kolo
4.-5. místo – Berná Alžběta (2.B)
Olympiáda v anglickém jazyce – kategorie II.B – okresní kolo
- místo – Halászová Martina (4.A)
Olympiáda v anglickém jazyce – kategorie III.A – okresní kolo
- místo – Smítka Michal (8.A)
4.-5. místo – Matějka Ondřej (8.A)
Best in English
Nejlepší výsledky: Matějka Ondřej (8.A) – 105.5 z 117 b., Smítka Michal (8.A) -101,5 z 117 b., Nikolić Alexandra (8.A) – 101 z 117 b.
BIOLOGIE
Biologická olympiáda
Kategorie D – školní kolo – úspěšní řešitelé
- místo – Viktora Pavel (2.A) – postup do obvodního kola
Kategorie C – školní kolo – úspěšní řešitelé
- místo – Rottenbergová Sandra (3.A) – postup do obvodního kola
- místo – Páral Jakub (3.B)
- místo – Páralová Kristýna (3.B)
Kategorie B – školní kolo
- místo – Steskalová Marie Anna (5.B) – postup do krajského kola
- místo – Jabůrková Justýna (5.B) – postup do krajského kola
Uzavření celého ročníku Biologické olympiády pro postupující do vyšších kol online testem:
Kategorie C – Rottenbergová Sandra (3.A) – 372. místo
Kategorie B – Jabůrková kristýna – 258. místo
ČESKÝ JAZYK
Olympiáda z českého jazyka – obvodní kolo
- kategorie
8.-12. místo – Uhlíř Matěj (4.A)
15.-19. místo – Chlebková Eva (3.B)
Pražské poetické setkání
- místo – Bradáč Štěpán (1.B) – postup do krajského kola
Pražský kalich
Krejčíř Jakub (5.B), Krenar Richard (7.A), Volencová Eliška (7.A) – postup do krajského kola
DĚJEPIS
Dějepisná olympiáda – okresní kolo (krajské kolo odloženo – náhradní termín zatím není znám)
Kategorie I.
- místo – Sikač Ondřej (3.A)
- místo – Bátrla David (4.B)
Kategorie II.
- místo – Rychetský Jan (6.A)
FYZIKA
Fyzikální olympiáda – kategorie E – oblastní kolo (krajské kolo zrušeno)
- místo – Uhlíř Matěj (4.A)
Fyzikální olympiáda – kategorie G – školní kolo (oblastní kolo zrušeno)
- místo – Kvitová Zoe (2.A)
- místo – Bartošová Kristýna (2.A)
HUDEBNÍ VÝCHOVA
Jarní petrklíč
Postup ze školního kola
Kol. 2.A – skupina zobcových fléten
Kol. 3.A – pěvecký kvintet
(Národní kolo přesunuto na 3/2021.)
Orffohraní aneb od bubnu k orchestru
Celopražské kolo
- místo – kol. 6.A
- místo – kol. 4.B
Eduard – celorepubliková soutěž vypsaná Karlínským divadlem pro divadelní soubory
Muzikály Sametová mládež a Rebelové nové generace vybrány do celostátní přehlídky (přesunuto na podzim 2020)
Studentská Thálie
Muzikál Sametová mládež – nominace
CHEMIE
Chemická olympiáda
Bubeníček Ondřej (5.B) – postup ze školního kola (vyšší kola zrušena)
MATEMATIKA
Matematická olympiáda
– proběhlo pouze domácí kolo (úspěšní: Cidlinská Alena (1.A), Lžičařová Ludmila (1.A), Miladinović Jaroslav (1.A), Kvitová Zoe (2.A), Špatková Veronika (2.A), Páral Jakub (3.B), Zlatohlávek Lukáš (3.B)
Pythagoriáda
– proběhla pouze třídní kola v primách až terciích (celkem 79 úspěšných řešitelů)
MaSo
37.-39. místo (z 235 týmů) – Bohatová Laura (3.A), Havlík Matěj (3.A), Poláková Adéla (2.A), Uhlíř Matěj (3.A)
MEDIÁLNÍ VÝCHOVA
Antifetfest
Kloubek Matěj, Marek Ondřej, Nápravník René, Schubert Eduard (7.B) – postup z obvodního kola do celopražského
NĚMECKÝ JAZYK
Olympiáda v německém jazyce – obvodní kolo (krajské kolo zrušeno)
Kategorie I.B
- místo – Gurovič Jan (2.B)
Kategorie II.B
3.místo – Pokorná Natálie (4.A)
Kategorie III.A
- místo – Stejskalová Marie Anna (5.B)
OBČANSKÁ VÝCHOVA, ZÁKLADY SPOLEČENSKÝCH VĚD
Moot Court Competition – mezinárodní středoškolská soutěž
Bártová Kateřina a Kokešová Jana (6.A) – postup do vyššího kola
Svatoňová Tereza (6.B) – postup do celorepublikového kola (z důvodu pandemie Covid-19 neproběhlo)
Ekonomická olympiáda
Krenar Richard (7.A) a Stejskal Michael (8.A) – postup do celopražského kola
TĚLESNÁ VÝCHOVA
Malá kopaná SŠ – POPRASK – okresní kolo
- místo – chlapci
Basketbal – Praha 9
2.místo – starší žákyně
Házená SŠ – POPRASK – okresní kolo
6.místo – chlapci
VÝTVARNÁ VÝCHOVA
Výtvarná soutěž „Tohle je můj Večerníček!“
- kategorie
- místo – Smolíková Berta (3.A)
- místo – Přečková Tereza (2.A)
ZEMĚPIS
Pražský globus
postup ze školního kola
Panenka Petr (3.A) – kategorie B
Caldr Dan (8.B) – kategorie C
celopražské kolo
Kategorie B
- místo – Panenka Petr (3.A)
Zeměpisná olympiáda
Kategorie B – obvodní kolo
- místo – Meier David (2.A)
Kategorie C – obvodní kolo
- místo – Panenka Petr (3. A)
Kategorie C – krajské (celopražské) kolo – online
- místo – Panenka Petr (3.A)