Úspěch ve vzdělávacích soutěžích ve šk. roce 2021/2022

V pátek 6. června 2022 se uskutečnilo pod záštitou DDM Praha 9 ve středisku H 55 v Hloubětíně slavnostní předávání diplomů za 1.-3. místa v obvodních kolech vzdělávacích soutěží ve školním roce 2021/2022.

Gymnázium se díky velkému počtu oceněných studentů stalo 3. nejúspěšnější školou Prahy 9. Celkem převzalo ocenění 17 našich žáků, z nichž někteří byli úspěšní dokonce hned v několika soutěžích či olympiádách. Rekordmankou, a to nejen za naši školu, ale mezi všemi oceněnými se stala studentka Malvína Bruothová ze 4.A, která se umístila na předních příčkách v matematické a biologické olympiádě, olympiádě z českého jazyka a v Pythagoriádě, a stala se tak držitelkou poháru za nejúspěšnější žákyni.

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!