Výsledky předmětových soutěží a olympiád – školní rok 2020-2021
Ve školním roce 2020-2021 neproběhla většina předmětových soutěží a olympiád ve standardním, prezenčním režimu z důvodu uzavření škol, které z důvodu probíhající pandemie covid-19 trvalo po velkou část školního roku. Některé tradiční soutěže se neuskutečnily vůbec, u některých organizátoři zvolili konání online formou.
BIOLOGIE
Biologická olympiáda
Krajské kolo- kategorie B
36.místo-Justýna Jabůrková ( 6.B )
46.místo-Marie Stejskalová (6.B )
——————————————————————————————————————-
ČESKÝ JAZYK
Literární soutěž na téma Karel Čapek
(Místní veřejná knihovna Horní Počernice)
1.místo-Eva Osičková (1.A)
Prezentiáda – krajské kolo
2.misto-Anna Černická (7.A), Matěj Čipera ( 7.A )
——————————————————————————————————————
DĚJEPIS
Dějepisná soutěž gymnázii-krajské kolo
2.místo -Ondřej Bubeníček (6.B), Laura Adámková (7.A), Jan Rychetský(7.A )
postup do republikového finále
Lidice po 21. století -mezinárodní soutěž
David Jelínek ( 4.B )- postup do esejové části
Dějepisná olympiáda
Okresní kolo
4.místo- Jan Rychetský (7.A)
7.místo- Ondřej Sikač (4.A)
10.místo-Laura Adámková (7.A )
13.místo- Matěj Knotek (2.A)
18.místo- Šimon Podražil (2.A )
Krajské kolo
12.místo- Jan Rychetský (7.A)
——————————————————————————————————————-
Chemie
Chemická olympiáda-proběhlo online
Okresní kolo kategorie D
9.místo – Justýna Korbelová (4.A)
10.místo- Marek Miladinovič (4.A)
11.místo- Veronika Škrétová (4.A)
Krajské kolo kategorie B
23.místo-Julie Pelentová (7.A)
Krajské kolo kategorie C
59.místo- Hana Dlabačová (6.B)
Krajské kolo kategorie D
25.místo-Julie Ohanková ( 4.A )
29.místo-Laura Bohatová ( 4.A)
32.místo-Emilie Zervanová ( 4.A )
35.místo-Adela Poláková ( 3.A )
—————————————————————————————————————–
Matematika
Matematická olympiáda
Obvodní kolo-distančně
2.-3. místo-Alena Cidlinská (2.A)
3.-4. místo-Kristýna Bartošová (3.A)
5.-8. místo Ludmila Lžičařová (2.A)
Pangea
Krajské kolo- distančně
12.místo- Eva Osičková (1.A), Lukáš Hubený(1.A)
Celostátní kolo
4.místo-Eva Osičková (1.A)
18.místo-Lukáš Hubený (1.A)
——————————————————————————————————————-
Německý jazyk
Němčina nás baví
(nakladatelství Hueber Verlag a Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha)
6.místo-Ondřej Sikač (4.A)
11.místo-Ella Prunerová (4.B)
12.místo- Dalimil Král (4.B)
20.místo-Timofej Golev (3.A)
25.místo-Kryštof Věříš (3.A)
28.místo-Barbora Fafejtová (4.B)
36.místo-Kristýna Bartošová(3.A)
44.místo-Malvína Bruothová (3.A)
60.místo-Viktorie Lacinová(2.A)
——————————————————————————————————————-
Základy společenských věd
Ekonomická olympiáda
Jan Šimr (8.B) – účast v krajském kole
——————————————————————————————————————-
Zeměpis
Pražský globus
19.místo-David Meier (3.A)