Studentský den na Černém Mostě

V listopadu se jako každý rok na našem gymnáziu konal Studentský den, který má připomínat dění a tragické události kolem 17. listopadu 1939/1989. Po šesti letech, kdy jsme se těchto akcí pouze účastnili, přišel v septimě čas na to, abychom se stali i organizátory. Již ze samotných návrhů z minulého roku jsme byli přesvědčeni o tom, že ukončíme sérii stále se opakujících akcí a přijdeme s něčím novým. Nakonec jsme se drželi nápadu s názvem Dobyvatel. Skupinky složené ze studentů každého ročníku dostaly přidělené území, které v průběhu dne za plnění logických a kreativních úkolů museli bránit, a zároveň se také snažily útočit na území jiných skupin. Ne nadarmo jsme říkali, že lepší taktika vítězí. Den se setkal s řadou kladných hodnocení a také prohloubil vztahy mezi studenty.

Eduard Schubert, septima B