Zeměpis trochu jinak

V úterý 14. 12. 2021 jsme měli zeměpis zábavnou formou. Pracovali jsme v knihovně a vyhledávali informace na téma atmosféra.

Rozdělili jsme se do skupin a v knihovně jsme vyráběli plakát na toto  téma. Někdo vyhledával informace na počítači, někdo psal, jiné děti zase studovaly knihy a měli jsme k dispozici i spoustu obrázků. Pokud jsme si nevěděli rady, mohli jsme se obrátit na paní profesorku Štěpánkovou nebo na vysokoškolského studenta Šimona.

Ve čtvrtek jsme v práci pokračovali. Dělali jsme na plakátu poslední úpravy, aby byl připraven, až ho po vánočních prázdninách  představíme  třídě.

Já jsem si to moc užila a myslím si, že i ostatní. Už se těším, až budeme před třídou prezentovat, co jsme v knihovně  zpracovali.

Adriana Balogová, prima B