Besedy s absolventy v HP

V rámci oslav 30. výročí založení školy proběhly dopoledne 15.6. 2023 na obou pracovištích besedy s absolventy našeho gymnázia. Do Horních Počernic přijaly pozvání tyto osobnosti:

Hany Farghali, absolvent z roku 2001, který nyní působí jako manažer externí komunikace a interních médií ve společnosti O2. Anna Machová (dříve Hubínková), absolventka z roku 2002, která pracuje jako novinářka v lifestylovém časopise pro ženy ELLE. Pavlína Walter (dříve Kašparová), absolventka z roku 2001, jež v současnosti působí jako výkonná ředitelka CEE/globální vedoucí rozvoje obchodu ve firmě GCP-Service International a je také spoluzakladatelkou neziskové organizace Agung. Kamila Douděrová (dříve Větrovcová), absolventka z roku 2000, kterou můžete znát z televizního pořadu Jak se staví sen, kde působí jako architektka, stejně tak jako ve své firmě. Vladimír Žák, absolvent z roku 1999, jenž působí jako designer, na kontě má německé prestižní ocenění Red Not a v roce se 2022 se stal se svým kolegou designerem roku 2021. Natálie Hrbková, absolventka z roku 2019, která pokračovala na University College London, kde získala bakalářský titul Bachelor of science, a nyní pracuje v Londýně ve vědeckém výzkumu.

Všem velmi děkujeme, že si ve svém nabitém programu našli čas na svoji bývalou školu, podělili se s námi o své vzpomínky, zážitky a zkušenosti z praxe a pomohli tak dotvořit příjemnou atmosféru celodenních oslav 30. výročí.

Alena Vavřičková, vyučující