Školní vánoční besídka

Ve čtvrtek 21. 12. 2023 proběhla na naší škole již tradiční vánoční besídka, jejíž pořádání započali loňští maturanti. Hlavním cílem akce byla samozřejmě oslava předvánočního času pospolu, a to trochu nestandardní formou. Letos jsme si pro naše spolužáky připravili hned 3 zábavné programy.

Nejdříve proti sobě soutěžily všechny třídy, ke kterým se přidal i speciální tým složený z profesorů a profesorek. Úkoly byly všemožné, od poznávaček vánočních koled a filmů přes balení dárků a rapování koled až po znalostní kvízy a sportovní soutěže. Zároveň skupiny soutěžily také v nadstandardní aktivitě, a to v soutěži o nejlepší cukroví.

Po několika desítkách minut bylo o vítězích jasno. Stali se jimi kvartáni a pedagogický sbor, kteří se spolu utkali v druhé části našeho programu – v soutěži Na lovu.
Vědomostní soutěž Na lovu, kde proti sobě stáli nejen dva týmy, ale také naši 4 lovci, nakonec rozhodla o absolutním vítězi celé vánoční besídky. Stali se jimi naši profesoři a profesorky a my jím tímto velice gratulujeme. Na druhém místě skončila kvarta, na třetím pak sexta.

Naši vánoční oslavu jsme zakončili skvělým vánočním koncertem s živou kapelou a zpěvačkou. U všech byla vidět skvělá vánoční nálada, což vyústilo až ve společný tanec všech studentů a učitelů bez ohledu na věk.

Za oktávu A doufáme, že se akce líbila i Vám, spolužákům a pedagogům, a že se tato krásná tradice na škole udrží nadále.

Fotoalbum z akce je možné zhlédnout online z odkazu: https://photos.app.goo.gl/81TrvtCshCtYmyFr6

Jan Vokurka (8.A), hlavní organizátor akce