Pyžamový den

Někomu se mohlo zdát, že studenti Chodovické ráno nestíhali, jiné zase mohla napadnout myšlenka, že spali ve škole. Nikoliv! 24. dubna 2024 totiž naše gymnázium hostilo další z netradičních dnů, a tím byl Pyžamový den.

A nezůstalo jen u pyžam. Někteří spolužáci vzali slova „relax“ a ,,odpočinek“ za své, a proto jsme mohli během dne narazit třeba i na župany, overaly, škrabošky,  papuče nebo teplé ponožky. Shodou okolností v ten samý den ráno probíhala také schůze školního parlamentu, na které byly tyto outfity o to křiklavější.

Celé toto zpestření vyvrcholilo v HP po 4. hodině, kdy se všichni ,,spáči“ sešli v jedné učebně, aby mohli být zvěčněni, a to nejen pro potřeby školního Instagramu. Kromě společné fotky přišla řada samozřejmě také na menší ,,skupinovky“.

Myslím, že nám ta pyžama trošku obohatila jinak stereotypní dubnový den, a to především mladším ročníkům, u nichž jsme mohli pozorovat největší zapojení. A všichni se už určitě velmi těší na Hokejový den, který nás čeká v květnu v rámci MS v hokeji v ČR.

Jan Vokurka, 8.A