Mikulášská nadílka

Dne 2. prosince 2021 se na našem gymnáziu konala sbírka sladkostí a ovoce pro děti z pěstounských a sociálně znevýhodněných rodin. Tuto akci pořádala PaedDr. Věra Čecháková a třída 3. A ve spolupráci s Mgr. Petrem Růžičkou, zastupitelem MČ Praha 20. Sbírka se uskutečnila, aby i tyto děti mohly dostat bohatou mikulášskou nadílku. Ráno se deset studentů ze 3.A dostavilo na vrátnici a následně vybírali od žáků gymnázia nadílku, tedy  ovoce, čokolády, sušenky, a dokonce i plyšová zvířátka apod. Celkem se vybralo 20 tašek, z toho dvanáct bylo naplněno čokoládou a jinými sladkostmi, tři tašky a krabice byly plné ovoce a oříšků a jedna taška obsahovala spoustu adventních kalendářů.

Velmi děkujeme všem, kteří do sbírky přispěli, a doufáme, že děti mikulášská nadílka potěšila.

Sára Poledníková a Zuzana Trunčíková (3. A)