Crazy hair day

V úterý 16.1.2024 se na našem gymnáziu Chodovická konal nevšední „Crazy Hair Day“. Nápad na tento speciální den vzešel ze studentského parlamentu na Černém Mostě.

Obě školní budovy byly svědkem kreativity a barevného experimentování s účesy. Studenti i někteří učitelé se zapojili se svými zajímavými netradičními účesy. K vidění byla pestrá škála od neobyčejně zbarvených vlasů po různé tvarové výtvory, školní chodby byly plné originálních vlasových stylů. Někteří se rozhodli pro výrazné barvy, zatímco jiní vytvořili složité vzory a úpravy.

V Počernicích nastal vrchol události kolem 11:30, kdy se na mezipatře mezi 2. a 3. patrem konalo společné focení. Žáci měli možnost zviditelnit se svými unikátními účesy a zároveň získat vzpomínkové fotografie. Atmosféra byla plná radosti a týmového ducha, přičemž kreativita účastníků byla v plném proudu. „Crazy Hair Day“ se tak stal nejen nápaditým způsobem sebevyjádření, ale i nezapomenutelným momentem pro velkou část školní komunity.

Alice Krýzová, 8.A