Zhodnocení projektu Občan

Pro naši třídu kvarta A letos netradiční gladiátorské hry dopadly poměrně dobře. Věnovali jsme se tématu Lepší domov pro ptáky. V rámci tohoto projektu jsme vyčistili ptačí pítka v parku Houslový klíč, v spolupráci s organizací Lesy hl. m. Prahy jsme vyrobili ptačí krmítka, do nich jsme vlastnoručně připravili krmení a následně jsme je rozmístili na zahradu Fakultní základní školy Chodovická.

Jako třída jsme se mnoha věcem přiučili, ať už spolupráci v jednotlivých skupinách, tak jako třída celkově. Do budoucna bychom si při práci na společných projektech měli dávat pozor na termíny odevzdávání, nedělat všechno na poslední možnou chvíli, komunikovat mezi sebou, a hlavně víc dbát na postřehy a podněty paní profesorky.

Po odprezentování profesorské komisi a spolužákům z kvarty B jsme ale projekt samozřejmě nehodili jen tak do koše. Ptáčky chodíme pořád přikrmovat, a to v rámci hodin VDO.

Linda Krátka, kvarta A

Zhodnocení projektu Občan